Fortnite

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hrySCI-FI hry

Fortnite je zábavná sandbox hra, kde bojuješ o přežití na velké mapě, kterou postupně pohlcuje bouřka, která nakonec zničí úplně vše.

   Začni hrát Fortnite zdarma   
Fortnite je fenomén na poli online videoher, který pohltil hráče na celém světě. Na tobě pak bude posbírat co nejlepší předměty, zneškodnit ostatní hráče a vyhnout se nebezpečné bouři.

Pokud jsi nestrávil poslední měsíce na opuštěném ostrově bez přístupu k internetu, rozhodně jsi už o hře Fortnite slyšel. Tato hra si získala obrovskou pozornost milovníků online stříleček a vyhrála množství prestižních cen. Hru v současnosti hrají miliony hráčů, vycházejí o ní knihy a YouTube je doslova zaplněný Fortnite videi, ve kterých se hráči chlubí svými úspěchy.

Fortnite nabízí tři módy - Save the World, Creative a především Battle Royal, který je nejpopulárnější. V něm totiž až stovka hráčů seskočí s padákem na rozsáhlou mapu a ty jako jeden z nich se snažíš zůstat poslední naživu buď jako jednotlivec, s kamarádem nebo jako člen jednotky. Problém je, že se na mapu dostaneš neozbrojený a výbavu si budeš muset najít!

Na mapě můžeš pomocí krumpáče sbírat kámen, dřevo a kov, ze kterých lze vytvořit opevnění, které ti pomůže při krytí před nepřátelskou palbou. Za herní měnu, V-Bucks, si pak můžeš upravovat vzhled a zkušenosti postavy. V-Bucks dostáváš za plnění úkolů, nicméně můžeš si je také koupit i za opravdové peníze a ve hře je pak využít dle libosti.

Graficky je hra opravdu povedená, komiksová grafika funguje skvěle, vše je přehledné a orientovat se na mapě není problém. Hratelnost je skutečně fantastická, především při přestřelkách s více hráči ti adrenalin stoupne na maximum a když konečně vyhraješ a staneš se posledním přeživším, můžeš se považovat za opravdového Fortnite krále. Nemusíš se přitom bát, že bys musel posledních pár hráčů nahánět přes celou mapu, protože ta se postupně zmenšuje a nutí tě bojovat.

A to nejlepší nakonec - hra je zdarma! Tak na co čekáš? Fortnite je rozhodně jednou z nejlepších online her všech dob a celý svět si jej zamiloval, takže není důvod to nezkusit. Připrav se na seskok do území plného nepřátel a především na desítky a stovky hodin skvělé zábavy!   Hraj Fortnite zdarma   

Videa ze hry Fortnite   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít