Total War Arena

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

Total War: ARENA je nová bezplatná F2P týmová strategická hra, která tě vrhne do velkolepých bitev. Zahraj si za hrdiny doby dávno minulé a vel v bitvách 10 vs. 10 na historických bojištích vlastní armádě. Staň se legendou!

   Začni hrát Total War Arena zdarma   
Co tě v Total War: Arena čeká:

Velkolepé bitvy
Vrhni se s celou svou armádou do boje v rozsáhlých bitvách 10 vs. 10 a nech stoupat svou slávu a věhlas.

Hrdinové historie
Odhal historii nejslavnějších velitelů starověkého světa a poté ji společně přepiš.

Strategický boj
Spolupracuj se spojenci, ovládni bojiště a využij svého důvtipu k dosažení slavných vítězství.


STAŇ SE HRDINOU
Vžij se do role římského Julia Caesara, spartského Leonida, germánského Arminia i spousty dalších vojevůdců a napiš další kapitoly jejich strhujících úspěchů. Využij svého důvtipu a síly k sestavení armády a staňte se obávanou vojenskou silou napříč starověkými bojišti.

VEL ARMÁDĚ
Vrhni se v rozsáhlých bitvách 10 vs. 10 do boje a nech svou slávu šířit do celého světa. Shromáždi hrůzu nahánějící armádu, zformuj s ostatními hrdiny neprůstřelný bojový plán a podrobně poznej každý coul bojiště – jen tak dosáhneš jistého vítězství.

POZNÁVEJ HISTORII
Ponoř se do historie hrdinů a rozšiř sbírku jejich úctyhodných úspěchů. Bojuj v bitvách o čest a slávu a utkej se s nejslavnějšími veliteli starověkého světa. Odhal složitou a fascinující historii ikonických osobností historie, ovládni jejich styl boje a utkej se s ostatními hráči z celého světa.

Total War: ARENA je bezplatná, týmově založená strategická hra, ve které se hráči převtělí do legendárních hrdinů minulosti, aby si v bojové vřavě vydobyli své místo na slunci. Díky mnohaletým zkušenostem Creative Assembly s výborně hodnocenou sérií Total War, která proslula strategickými možnostmi, intenzivním taktickým bojem a důrazem na historickou přesnost, se nyní všechny tyto velebené atributy mísí do velkolepého online boje pro všechny nové i dlouholeté fanoušky.

V rozsáhlých a rychlých RTS bitvách 10 vs. 10 jednotlivé postavy velí družstvům o třech jednotkách čítajících stovky válečníků, se kterými se na starověkých bojištích vrhnou do boje. Vítězství v jakémkoliv střetnutí si od každého velitele žádá zapojení strategického myšlení a důvtipu. Propracovaný systém vývoje umožňuje zvyšování úrovně velitelů, používání nových dovedností, zbraní, zbrojí a schopností. Total War: ARENA díky historické přesnosti a hlubokému citu pro detail vrhne hráče do víru bitvy jako nikdy předtím.   Hraj Total War Arena zdarma   

Videa ze hry Total War Arena   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít