Revelation Online

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hrySCI-FI hry

Revelation Online je neuvěřitelná a dechberoucí MMO, kde vyrazíš na úžasné dobrodružství, prozkoumáš spoustu PVP režimů, vychutnáš si několik jedinečných úrovní a budeš uchvácen bezpočtem možností tvorby postav.

   Začni hrát Revelation Online zdarma   
V Revelation Online můžeš prozkoumávat živoucí a dechberoucí svět plný pradávných tajemství. Svět Nuanor má deset provincií, tři velká města a mnoho vesniček, jeskyní, vyhlídek a vůbec spoustu různých zajímavých míst a věcí k vidění. Zabloudit v Nuanoru není problém, ale v každé oblasti by Tě mělo čekat dostatečné množství obsahu a věcí na zkoumání.

Létej a užívej si úžasná dobrodružství, bojuj v napínavých PVP režimech, užívej si báječných unikátních tříd bojovníků a prozkoumávej svět, na který nikdy nezapomeneš.

Na tento nezapomenutelný a nádherný svět se můžeš dívat normálně, ale také ze vzduchu. Ve hře totiž můžeš létat a tak máš v prozkoumávání fantasy světa absolutní svobodu. Než se ale naučíš vznášet a létat, musíš se naučit chodit. Křídla dostaneš až na 29. úrovni, ale nemusíš zoufat, že bys skoro tři desítky úrovní musel chodit po svých. Cestovat jde také pomocí takzvaných fast travel pointů.

V Revelation Online se budeš moct vyzkoušet několik velmi odlišných herních tříd, kterých je 7. Zde je jejich popis:

Assassin: škola Assassínů byla založena Nočním Stínem, oddaným následovníkem Žlutého Strážce. Assassin je tedy stínový zabiják, který se neštítí použít všechny dostupné prostředky pro zmatení a vraždění svých nepřátel. Objevit se, zabít, zmizet. To je jeho úkol a tedy i úkol všech, kteří se rozhodnou si za něj zahrát.

Swordmage: zaměřují se na mocnou magii která nepřítele poškodí. Specializují se především na kouzla, která dokáží zasáhnout velkou oblast. Veškerou svoji energii investují do magie elementů, což z nich činí zranitelné cíle pro soustředěné útoky.

Occultist: mohou způsobit širokou škálu útoků, od většího poškození rozloženého do delšího období, přes celoplošné, až po útoky, které vysávají z nepřátel život. Okultisté mohou své přátele také přímo léčit.

Gunslinger: mají hodně precizní útok, díky kterému mohou sejmout jednotlivé cíle i z dálky, nebo používat hodně pokročilé zbraně pro střední vzdálenosti. Gunslingeři nemají mnoho schopností se kterými by mohli ovládat situaci na bojišti a jsou tak méně efektivní v soubojích na blízko.

Blademaster: má výborné schopnosti pro ovládání situace na bojišti a zvládá úniky, které mu dovolují prosekat se jednou vlnou nepřátel za druhou. Jejich velká závislost na soubojích na blízko je zase činí zranitelnými vůči útokům na dálku.

SpiritShaper: umí vyvolávat různá stvoření a dokáží také léčit. Jejich přežití na bojišti je tak jednodušší a jsou vhodní pro nové hráče. V týmech je po nich poptávka.

Vanguard: primární tank, spoléhající na souboje na blízko. Jejich nejsilnější stránkou je přežívání v bitvách a výdrž, nikoliv extra silné poškození.

K dispozici máš tři styly ovládání, takže hra vyhoví určitě každému a každý si ten svůj styl najde:

- Lock-On Target: starý známý systém nechybí ani tady. Díky Lock-On Target si můžeš vybrat cíl a zaměřit se jen a pouze na něj. Klávesnicí pak ovládáš pohyb postavy, zatímco kameru ovládáš pomocí myši. Locknutí na nepřítele Ti garantuje, že se šípem či kouzlem pokaždé trefíš.
- Click-to-Move: systém známý ze stařičkých her, kdy pohyb postavy ovládáš klikáním na zem. Stejně tak stačí kliknout na nepřítele a jsi na něj locknutej.
- Free Aiming: aktivní systém, který dovoluje maximální svobodu. Klávesnicí ovládáš pohyb a můžeš si zamířit na jakýkoliv cíl pomocí myši.

Tak nečekej a pusť se do dobrodružství s hrou Revelation Online!


   Hraj Revelation Online zdarma   

Videa ze hry Revelation Online   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít