Throne: Kingdom at War

Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryStrategické hry

V této online prohlížečové hře Throne: Kingdom at War se staneš pánem, mocným potomkem velkého krále a jsi hoden vládnout velké království. Na cestě k žádanému trůnu se budeš potýkat s mazanými přáteli a vznešenými nepřáteli. Při této cestě na tebe čeká spoustu pastí a intrik, které tě budou chtít zastavit, proto buď připraven na všechno!

   Začni hrát Throne: Kingdom at War zdarma   
Throne: Kingdom at War - je slavná adaptace prohlížečové hry pro hráče, kteří hledají hluboký a soutěživý strategický zážitek. Uživatelé stolních a přenosných počítačů mají nyní možnost změnit historii království Amaria!

Vybuduj své vlastní město s kompletním opevněním na ochranu tvých občanů, zařízením pro získávání drahých zdrojů a dílnu pro řemeslnou výrobu zbraní a brnění. Sestav silnou armádu opravdových válečníků a vylepšuj dovednosti svého hrdiny, abys překonal své soupeře. Můžeš se postavit sám proti hráčům z celého světa nebo společně s pečlivě vybranými spojenci. Volba je na tobě. Tvůj osud a Amaria jsou ve tvých rukou!

Chop se trůnu a dokaž, že jsi oprávněným vládcem království!

Staň se největším Lordem v království Amaria! Trůn je prázdný - je tedy načase se pohnout!   Hraj Throne: Kingdom at War zdarma   

Videa ze hry Throne: Kingdom at War   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít